Referencje NutraHacker

Możesz dostać darmowy test Nutrahackera, ale polecam zapłacić za pełniejszą wersję, ponieważ dodatkowe informacje są tak przydatne. Moje wyniki z Nutrahackera faktycznie pozwalają mi zaoszczędzić pieniądze,
co pozwoliło mi na wyeliminowanie niepotrzebnych i niewłaściwych suplementów i skupienie się na tych nielicznych, które są naprawdę pomocne. Ten pogląd DNA na temat tego, które produkty spożywcze są dobre, a które złe dla Twoich wyjątkowych potrzeb, to
coś, czego nie można wymyślić na podstawie prób i błędów lub uzyskać z testu na alergię pokarmową. Dzięki rozszyfrowaniu ludzkiego genomu mamy szczęście mieć to wewnętrzne spojrzenie na siebie
to było ukryte przed poprzednimi pokoleniami. Nutrahacker może pomóc Ci czuć się lepiej każdego dnia, a to jest bezcenne.

Bardzo dziękujemy za tak pomocne i ciekawe informacje. Zachowaj mnie na swojej liście na wszystkie przyszłe aktualizacje.
Twoja analiza Nutrahackera zmieniła moje życie i polecam ją wielu osobom. Nigdy nie żałowałem wydanej na to grosza.

- Mary

Miałem przewlekłe migreny, zimne dłonie i stopy, neuropatię w dłoniach i stopach i ciężką mgłę mózgu od lat. Jednak ze względu na 23andMe wraz z informacją
o suplementach od NutraHacker wysiadłem z wielu Rx i wyleczyłem wszystkie powyższe dolegliwości. Dr i Rx leczyli objawy, podczas gdy stany pogarszały się każdego roku.
Suplementy i wiedza, czego unikać leczone, wyleczyły moje dolegliwości. Podziękowania dla 23 i NutraHacker za zmianę mojego życia. Moi lekarze byli zdumieni moimi wynikami!

- Roger Holland

Bardzo dziękuję!
I dziękuję za założenie Nutrahackera.
Dowiedzenie się o moich mutacjach uratowało dzień! A ja biorę wiele z zalecanych przez ciebie suplementów i zasugerował mi mój lekarz i czuję się znacznie lepiej.

- Elżbieta F.

Wow. Bardzo dziękuję. Naprawdę to doceniam. To jest bardzo pomocne... Jestem bardzo podekscytowany... Naprawdę nie mogę ci wystarczająco podziękować!!

- Staw Christiny

Dziękuję bardzo za wykonanie tej usługi! Jesteś darem niebios.

- M. Ruth

Zapewniasz niesamowite źródło informacji dla społeczeństwa. Bardzo doceniane.

- Krystyna D.

Btw, wciąż macie najlepszy format raportu! Dosłownie umierałem kilka lat temu, dr nie mogli już więcej zrobić, nawet specjaliści stosujący eksperymentalne leki....
23&ja, twój raport z analizy, a potem moje stosowanie składników odżywczych itp. uratowało mi życie i teraz znowu chodzę bez pomocy , znów mogę jeździć i już nie umieram. Świetna robota!

- Yvonne M.

Poszedłem do przodu i kupiłem raporty i jestem absolutnie zdumiony otrzymanymi informacjami.
Miałem pewne problemy zdrowotne, a to tak wiele wyjaśnia - DLACZEGO i daje mi narzędzia, aby coś z tym zrobić.
Jestem bardzo podekscytowany możliwością zakupu witamin dostosowanych do moich konkretnych potrzeb. To świetna witryna, którą masz. Tak trzymaj!

- Stephanie G.

Dziękuję również za stworzenie wspaniałej, przyjaznej dla konsumenta strony internetowej z nowymi badaniami i pomysłami dotyczącymi DNA.
To potężne narzędzie, które pomogło mi głębiej kopać i edukować się na temat warunków zdrowotnych i możliwych rozwiązań.

- Dona C.

Dziękuję bardzo za Twoją pomoc. Informacje na NutraHacker były najbardziej przydatne ze wszystkich stron, z których korzystałem. Jesteś najlepszy!!

- Julie B.

NutraHacker udowodnił, że jest najdokładniejszy do natychmiastowych kroków do podjęcia i uwielbiam, że zawiera pewne wyjaśnienie. Śledzę moje raporty laboratoryjne od 2009 roku i
ulepszenia zaczęły się, gdy zacząłem powoli wdrażać zalecenia tylko z bezpłatnego raportu! Czas na kolejny krok z przypisanym raportem. Laboratoria 5 maja 2020 r. były doskonałe!

- Elena R.

Twoja ostatnia aktualizacja wskazała, że ​​mam „wolny COMT” i to było całkiem niezłe odkrycie, ponieważ mam na to wyraźne objawy, ale poprzednie raporty genetyczne z innych firm tego nie wychwyciły,
Przypuszczam, że nie przetestuj wystarczającą ilość SNP. Twoja ostatnia aktualizacja potwierdza coś, o czym wiedziałem od dłuższego czasu, i wspaniale było uzyskać to potwierdzenie.
Oczywiście, ludzie wiecie, co robicie, jeśli chodzi o geny!

- Margaret B.

Prześlij surowe dane DNA, aby rozpocząć.