Pełny opis raportu żywieniowego mutacji

Najbardziej wszechstronny raport genetyczny na temat suplementów i żywienia dostępny obecnie na rynku.

NutraHacker zgłasza mutacje (polimorfizmy pojedynczego nukleotydu) w przesłanym genomie. Geny nieopisane w tym raporcie też są normalne, niewykonalne lub nie jest obecnie wykrywane przez NutraHacker. Przypisano mutacje, których RSID ma gwiazdkę (*). The oczekiwany allel to ten obserwowany w normalnie funkcjonującym genie. Zgłoszone allele wysokiego ryzyka to te zmierzone na podstawie przesłanego genom. NutraHacker informuje o skutkach tych mutacji odkrytych na podstawie opublikowanych danych empirycznych i sugeruje wartości odżywcze suplementy, które mogą złagodzić potencjalne problemy spowodowane przez te mutacje.

Ten raport ma służyć jako przewodnik po suplementacji żywieniowej dla właściciela genomu i nie ma zastosowania do żadnych innych indywidualny. Ilości i dawki suplementów nie są uwzględnione, ponieważ są one wskazane na zakupionym produkcie. Wiele rekomendacji dla tego samego suplementu nie oznacza, że ​​dawkę należy zwielokrotnić. W przypadku konfliktu (takiego jak konkretna istota witaminowa) zarówno zachęcane, jak i zniechęcane), właściciel genomu powinien ocenić swoją własną biologię osobistą, aby zdecydować, czy uwzględnić lub odrzucić ten konkretny dodatek. Zobacz nasze Najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać porady dotyczące konfliktów.

W porównaniu z bezpłatnym raportem o detoksykacji Twój pełny raport o mutacjach zawiera dokładniejszą analizę:

  1. genetyka kwasu foliowego
  2. metabolizm witamin
  3. detoksykacja wątroby
  4. poziom adiponektyny (otyłość)
  5. cholesterol
  6. zdrowie psychiczne
  7. wrażliwość na metale ciężkie
  8. inne możliwe do działania geny związane z różnymi stanami
Przykładowy raport kliknij tutaj. Pełny raport o mutacjach ma taki sam format, jak bezpłatny raport o detoksykacji i metylacji.

Unikalne dla Twojego pełnego raportu mutacji jest narzędzie do wizualizacji warunków, które pokazuje najważniejsze snp w raporcie dla każdego wskazanego stanu.

Aby zobaczyć przykładowe narzędzie do wizualizacji warunków, kliknij tutaj.

Otrzymasz również dynamiczną tabelę do przeglądania danych z narzędzia warunków.

Aby zobaczyć przykładową tabelę warunków dynamicznych kliknij tutaj.

Prześlij surowe dane DNA, aby otrzymać swój własny, spersonalizowany raport o żywieniu mutacji w sklepie NutraHacker.