Ohlasy NutraHacker

Môžete získať bezplatný test Nutrahackera, ale odporúčam zaplatiť za plnšiu verziu, pretože ďalšie informácie sú veľmi užitočné. Moje výsledky Nutrahackera mi v skutočnosti šetria peniaze,
čo mi umožňuje odstrániť nepotrebné a nesprávne doplnky a zamerať sa na tých pár, ktoré sú skutočne užitočné. Tento DNA pohľad na to, ktoré potraviny sú dobré a zlé pre vaše jedinečné potreby, je
niečo, čo nemôžete zistiť metódou pokusu a omylu alebo získať z testu potravinovej alergie. Vďaka dekódovaniu ľudského genómu máme to šťastie, že máme tento vnútorný pohľad na seba
ktorý bol skrytý pred predchádzajúcimi generáciami. Nutrahacker vám môže pomôcť cítiť sa každý deň lepšie, a to je na nezaplatenie.

Veľmi pekne ďakujem za takéto užitočné a zaujímavé informácie. Prosím, ponechajte ma na svojom zozname pre všetky budúce aktualizácie.
Vaša analýza Nutrahacker zmenila môj život a odporúčam ju mnohým ľuďom. Nikdy som neľutoval ani cent vynaložený na to.

- Mária

Roky som mal chronické migrény, studené ruky a nohy, neuropatiu na rukách a nohách a silnú mozgovú hmlu. Avšak kvôli 23andMe spolu s informáciami
o doplnkoch od NutraHacker Prešiel som z mnohých Rx a vyliečil som všetky vyššie uvedené stavy. Dr. a Rx liečili symptómy, zatiaľ čo stavy sa každým rokom zhoršovali.
Doplnky a vedieť, čomu sa vyhnúť liečeniu, vyliečili moje stavy. Ďakujem 23 a NutraHacker za zmenu môjho života. Moji lekári boli ohromení mojimi výsledkami!

- Roger Holland

Ďakujem pekne!
A ďakujem vám, že ste založili Nutrahacker.
Učenie sa o mojich mutáciách zachránilo deň! A beriem veľa doplnkov, ktoré ste mi odporučili a odporučil môj lekár, a cítim sa oveľa lepšie.

- Elizabeth F.

Wow. Ďakujem ti veľmi pekne. Veľmi si to vážim. Je to veľmi užitočné...som taká nadšená...naozaj vám nemôžem dostatočne poďakovať!!

- Christina Pond

Ďakujeme vám za poskytnutie tejto služby! Si dar z nebies.

- M. Ruth

Poskytujete neuveriteľný zdroj pre verejnosť. Veľmi si to vážime.

- Christine D.

Btw, vy máte stále najlepší formát správy! Pred niekoľkými rokmi som doslova umieral, doktori to už nedokázali, dokonca ani špecialisti používajúci experimentálne lieky...
23&ja, vaša správa o analýze a potom moje užívanie živín atď. mi zachránili život a teraz opäť chodím bez pomoci , môže opäť jazdiť a už neumieram. Odvádzate skvelú prácu!

- Yvonne M.

Pokračoval som a kúpil som si správy a som úplne unesený informáciami, ktoré som dostal.
Mal som nejaké zdravotné problémy, a to vysvetľuje toľko – PREČO, a dáva mi to nástroje, ako s tým niečo urobiť.
Som taká nadšená, že si môžem kúpiť aj vitamíny, ktoré sú prispôsobené mojim špecifickým potrebám. Toto je skvelá webová stránka, ktorú máte. Pokračujte v dobrej práci!

- Stephanie G.

Tiež vám ďakujem, že ste sprostredkovali skvelú webovú stránku, ktorá je vhodná pre spotrebiteľov a ktorá sa zameriava na objavujúci sa výskum DNA a nápady.
Bol to posilňujúci nástroj, ktorý mi pomohol dostať sa hlbšie a vzdelávať sa o zdravotných problémoch a možných riešeniach.

- Dona C.

Ďakujem Ti veľmi pekne za pomoc. Informácie o NutraHacker boli najužitočnejšie zo všetkých stránok, ktoré som použil. Ste najlepší!!

- Júlia B.

NutraHacker sa mi ukázal ako najpresnejší pre okamžité kroky a páči sa mi, že obsahuje nejaké vysvetlenie. Sledoval som svoje laboratórne správy od roku 2009 a
vylepšenia začali, keď som začal pomaly implementovať odporúčania len z bezplatnej správy! Čas na ďalší krok s imputovaným prehľadom. Laboratóriá z 5. mája 2020 boli vynikajúce!

- Elena R.

Vaša nedávna aktualizácia zistila, že mám „pomalé COMT“, a to bol celkom dobrý nález, pretože mám na to jasné príznaky, ale predchádzajúce genetické správy od iných spoločností to nezachytili,
Predpokladám, že nie otestujte na to dostatok SNP. Takže vaša nedávna aktualizácia potvrdzuje niečo, o čom som si bol vedomý už dlho, a bolo skvelé získať toto potvrdenie.
Očividne viete, čo robíte, pokiaľ ide o gény!

- Margaret B.

Odovzdajte nespracované údaje o DNA a začnite ešte dnes!