NutraHacker Görüşleri

Ücretsiz bir Nutrahacker testi alabilirsiniz, ancak ek bilgiler çok yararlı olduğu için tam sürüm için ödeme yapmanızı öneririm. Nutrahacker sonuçlarım aslında bana para kazandırıyor,
gereksiz ve yanlış takviyeleri kesmeme ve gerçekten yardımcı olan birkaç kişiye odaklanmama olanak sağlıyor. Benzersiz ihtiyaçlarınız için hangi yiyeceklerin iyi ve kötü olduğuna dair bu DNA görünümü
deneme yanılma yoluyla veya bir gıda alerjisi testinden anlayamayacağınız bir şey. İnsan genomunun kodunun çözülmesi sayesinde, kendimize dair bu içsel görüşe sahip olduğumuz için şanslıyız
Bu önceki nesillerden gizlenmişti. Nutrahacker her gün daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir ve bu paha biçilemez.

Böyle faydalı ve ilginç bilgiler için çok teşekkür ederim. Lütfen gelecekteki tüm güncellemeler için beni listenizde tutmaya devam edin.
Nutrahacker analiziniz hayatımı değiştirdi ve birçok kişiye tavsiye ediyorum. Bunun için harcadığım bir kuruştan asla pişman olmadım.

- Meryem

Yıllarca kronik migren, soğuk eller ve ayaklar, el ve ayaklarda nöropati ve şiddetli Beyin Sisi yaşadım. Ancak bilgilerle birlikte 23andMe nedeniyle
NutraHacker'dan takviyeler hakkında Çok sayıda Rx'ten kurtuldum ve yukarıdaki koşulların hepsini iyileştirdim. Dr. ve Rx semptomları tedavi ederken, koşullar her yıl daha da kötüleşti.
Takviyeler ve nelerden kaçınılacağını bilmek koşullarımı iyileştirdi. 23 ve NutraHacker'a hayatımı değiştirdiği için teşekkürler. Doktorlarım sonuçlarıma hayran kaldı!

- Roger Hollanda

Çok teşekkürler!
Nutrahacker'ı kurduğunuz için teşekkür ederiz.
Mutasyonlarımı öğrenmek günü kurtardı! Ve tavsiye ettiğiniz ve doktorumun önerdiği takviyelerin çoğunu alıyorum ve kendimi çok daha iyi hissediyorum.

- Elizabeth F.

Vay. Çok teşekkür ederim. Bunu gerçekten takdir ediyorum. Bu çok yardımcı oldu...Çok heyecanlıyım...Size gerçekten ne kadar teşekkür etsem az!!

- Christina Göleti

Bu hizmeti sağladığınız için çok teşekkür ederiz! Sen bir nimetsin.

- M. Ruth

Halk için inanılmaz bir kaynak sağlıyorsunuz. Çok teşekkürler.

- Christine D.

BTW, sizler hala en iyi rapor formatına sahipsiniz! Birkaç yıl önce kelimenin tam anlamıyla ölüyordum, drs artık yapamadı, hatta deneysel ilaçlar kullanan uzmanlar bile....
23&ben, analiz raporunuz ve ardından besinleri kullanmam' vb. hayatımı kurtardı ve şimdi yine yardımsız yürüyorum , tekrar araba kullanabilir ve artık ölmüyorum. Harika iş çıkardınız!

- Yvonne M.

Devam ettim ve raporları satın aldım ve aldığım bilgiler beni kesinlikle şaşırttı.
Bazı sağlık sorunlarım oldu ve bu çok şeyi açıklıyor - NEDEN ve bana bu konuda bir şeyler yapmak için gerekli araçları sağlıyor.
Özel ihtiyaçlarıma göre özelleştirilmiş vitaminleri de satın alabildiğim için çok heyecanlıyım. Bu sahip olduğunuz harika bir web sitesi. İyi çalışmaya devam edin!

- Stephanie G.

Ayrıca, ortaya çıkan DNA araştırmaları ve fikirleri için harika, tüketici dostu bir web sitesini kolaylaştırdığınız için teşekkür ederiz.
Daha derine inmeme ve sağlık koşulları ve olası çözümler konusunda kendimi eğitmeme yardımcı olan güçlendirici bir araç oldu.

- Dona C.

Yardımın için çok teşekkür ederim. NutraHacker hakkındaki bilgiler kullandığım tüm siteler arasında en faydalısı oldu. Sen en iyisisin!!

- Julie B.

NutraHacker, atılması gereken acil adımlar için en doğru olduğunu kanıtladı ve bazı açıklamaların dahil edilmesini seviyorum. 2009'dan beri laboratuvar raporlarımı izliyorum ve
sadece ücretsiz rapordaki önerileri yavaş yavaş uygulamaya başlayınca iyileştirmeler başladı! Atfedilen raporla bir sonraki adımın zamanı. 5 Mayıs 2020 laboratuvarları mükemmeldi!

- Elena R.

Son güncellemeniz, bende "yavaş COMT" olduğunu fark etti ve bunun için açık semptomlarım olduğu için bu oldukça iyi bir bulguydu, ancak diğer şirketlerden gelen önceki genetik raporlar bunu anlamadı,
Sanırım çünkü almadılar bunun için yeterli SNP'leri test edin. Son güncellemeniz, uzun zamandır farkında olduğum bir şeyi doğruluyor ve bu onayı almak harika oldu.
Açıkçası siz insanlar, konu genler olduğunda ne yaptığınızı biliyorsunuz!

- Margaret B.

Bugün başlamak için Ham DNA verilerini yükleyin!