Prywatność jest dla nas bardzo ważna.

System został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować Twoją prywatność.

Podczas generowania raportu Twoim identyfikatorem klienta jest losowo przypisywany UUID4.

Nie udostępniamy Twoich danych genetycznych nikomu innemu. Rozumiemy, jak ważne jest dbanie o bezpieczeństwo danych genetycznych.

Twoje dane genetyczne są szyfrowane i przechowywane w innym miejscu niż informacje kontaktowe.

Przechowujemy Twoje dane, abyśmy mogli udostępniać nowe panele i prowadzić statystyki, które są dostarczane użytkownikom, a nie innym firmom lub korporacjom.

Nasza lista e-mailowa nie jest udostępniana żadnym innym podmiotom, a wszelkie otrzymane od nas materiały marketingowe będą związane z NutraHacker.

We współpracy z VitaminLab zapewniamy im recepturę suplementu, ale nie przekazujemy im danych genetycznych.

Możesz usunąć swoje dane w dowolnym momencie, wysyłając do nas e-mail ze swoim identyfikatorem użytkownika NutraHacker #.

Cały ruch jest szyfrowany przez https, a wszelkie przetwarzanie płatności jest obsługiwane przez Stripe, więc nie przechowujemy żadnych informacji finansowych w żadnym momencie.

Gdy odwiedzasz NutraHacker za pomocą przeglądarki internetowej, żądane strony są częścią dzienników serwera internetowego NutraHacker.
Umożliwia to dopasowanie zestawu genotypów do danego adresu IP. Dlatego te dzienniki nie są przechowywane przez długi czas i zazwyczaj są usuwane co miesiąc.

Kliknij tutaj, aby powrócić do strony głównej.