NutraHackeri iseloomustused

Nutrahackeri testi saab tasuta, kuid soovitan maksta täismahus versiooni eest, sest lisainfo on nii kasulik. Minu Nutrahackeri tulemused säästavad tegelikult raha,
mis võimaldab mul loobuda tarbetutest ja valedest toidulisanditest ning keskenduda neile vähestele, mis on tõeliselt kasulikud. See DNA-vaade selle kohta, millised toidud on teie ainulaadsete vajaduste jaoks head ja millised halvad, on
midagi, mida te ei saa katse-eksituse meetodil ega toiduallergia testist aru saada. Tänu inimgenoomi dekodeerimisele on meil vedanud, et meil on selline sisemine vaade endast.
mis oli eelmiste põlvkondade eest varjatud. Nutrahacker aitab teil end iga päev paremini tunda ja see on hindamatu.

Tänan teid väga sellise kasuliku ja huvitava teabe eest. Palun hoidke mind oma loendis kõigi tulevaste värskenduste jaoks.
Teie Nutrahackeri analüüs muutis mu elu ja ma soovitan seda paljudele inimestele. Ma ei kahetsenud kunagi sellele kulutatud peenraha.

- Maarja

Mul oli aastaid krooniline migreen, külmad käed ja jalad, käte ja jalgade neuropaatia ning tugev ajuudu. Kuid tänu 23andMe-le koos teabega
NutraHackeri toidulisandite kohta Olen loobunud paljudest Rx-idest ja ravinud kõik ülaltoodud seisundid. Dr. ja Rx ravisid sümptomeid, samal ajal kui haigusseisundid läksid iga aastaga hullemaks.
Toidulisandid ja teadmine, mida raviga vältida, parandasid mu haigusseisundid. Aitäh 23-le ja NutraHackerile mu elu muutmise eest. Minu arstid olid mu tulemustest üllatunud!

- Roger Holland

Suur tänu!
Ja tänan teid Nutrahackeri asutamise eest.
Minu mutatsioonide tundmaõppimine on päeva päästnud! Ja ma võtan paljusid toidulisandeid, mida teie ja mu arst soovitas, ja ma tunnen end palju paremini.

- Elizabeth F.

Vau. Tänan sind väga. Ma hindan seda väga. See on väga kasulik...olen nii põnevil...Ma tõesti ei suuda teid piisavalt tänada!!

- Christina Pond

Suur tänu selle teenuse osutamise eest! Sa oled jumala kingitus.

- M. Ruth

Te pakute avalikkusele uskumatut ressurssi. Väga tänulik.

- Christine D.

Btw, teil on ikka parim aruandevorm! Ma olin sõna otseses mõttes mitu aastat tagasi suremas, arstid ei saanud enam hakkama, isegi spetsialistid, kes kasutasid eksperimentaalseid ravimeid...
23&mina, teie analüüsiaruanne ja siis toitainete kasutamine jne päästsid mu elu ja nüüd kõnnin jälle ilma abita. , saab uuesti sõita ja ma ei sure enam. Suurepärast tööd teete!

- Yvonne M.

Ostsin aruanded ja olen saadud teabest täiesti üllatunud.
Mul on olnud terviseprobleeme ja see selgitab nii mõndagi – MIKS ja annab mulle tööriistad, et midagi ette võtta.
Olen nii põnevil, et saan osta ka vitamiine, mis on kohandatud minu konkreetsetele vajadustele. See on suurepärane veebisait, mis teil on. Jätkake samas vaimus!

- Stephanie G.

Samuti täname teid suurepärase ja tarbijasõbraliku veebisaidi loomise eest DNA-uuringute ja ideede arendamiseks.
See on olnud jõustav tööriist, mis aitab mul süveneda ning end terviseseisundite ja võimalike lahenduste osas harida.

- Dona C.

Tänan väga abi eest. NutraHackeri teave on olnud kõigist kasutatud saitidest kõige kasulikum. Olete parim!!

- Julie B.

NutraHacker on osutunud minu jaoks kõige täpsemaks viivitamatute sammude tegemiseks ja mulle meeldib, et kaasas on selgitus. Olen jälginud oma laboriaruandeid alates 2009. aastast ja
täiustused algasid siis, kui hakkasin aeglaselt rakendama soovitusi ainult tasuta aruandest! Aeg järgmise sammu jaoks kaudse aruandega. 5. mai 2020 laborid olid suurepärased!

- Elena R.

Teie hiljutine värskendus tuvastas, et mul on "aeglane COMT" ja see oli üsna märkimisväärne leid, kuna mul on selle jaoks selged sümptomid, kuid teiste ettevõtete varasemad geneetilised aruanded seda ei tuvastanud,
arvan, et nad ei teinud seda. testige selle jaoks piisavalt SNP-sid. Nii et teie hiljutine värskendus kinnitab midagi, millest olen juba pikka aega teadlik olnud, ja see kinnitus oli suurepärane.
Ilmselt teate, mida te geenide osas teete!

- Margaret B.

Alustamiseks Laadige üles DNA töötlemata andmed!