Ohlasy NutraHacker

Můžete získat zdarma test Nutrahacker, ale doporučuji zaplatit za plnou verzi, protože další informace jsou tak užitečné. Mé výsledky Nutrahackeru mi ve skutečnosti šetří peníze,
což mi umožňuje vynechat zbytečné a špatné doplňky a zaměřit se na těch několik, které jsou skutečně užitečné. Tento DNA pohled na to, které potraviny jsou dobré a které špatné pro vaše jedinečné potřeby, je
něco, co nemůžete zjistit metodou pokus-omyl nebo získat z testu potravinové alergie. Díky dekódování lidského genomu máme to štěstí, že máme tento vnitřní pohled na sebe
který byl před předchozími generacemi skryt. Nutrahacker vám může pomoci cítit se každý den lépe, a to je k nezaplacení.

Moc děkuji za tak užitečné a zajímavé informace. Prosím, ponechte si mě na svém seznamu pro všechny budoucí aktualizace.
Vaše analýza Nutrahacker změnila můj život a doporučuji ji mnoha lidem. Nikdy jsem nelitoval ani desetníku, který jsem za to utratil.

- Marie

Léta jsem měl chronické migrény, studené ruce a nohy, neuropatii rukou a nohou a těžkou mozkovou mlhu. Nicméně kvůli 23andMe spolu s informacemi
o doplňcích od NutraHacker Vystoupil jsem z mnoha Rx a vyléčil všechny výše uvedené stavy. Dr. a Rx léčili symptomy, zatímco stavy se každým rokem zhoršovaly.
Doplňky a vědět, čemu se vyhnout léčbě, vyléčily mé stavy. Děkuji 23 a NutraHacker za změnu mého života. Moji lékaři byli mými výsledky ohromeni!

- Roger Holland

Díky moc!
A děkujeme, že jste založili Nutrahacker.
To, že jsem se dozvěděl o mých mutacích, zachránilo situaci! A užívám mnoho doplňků, které jste mi doporučil a můj lékař, a cítím se mnohem lépe.

- Elizabeth F.

Páni. Děkuji mnohokrát. Opravdu si toho moc vážím. Je to velmi užitečné...Jsem tak nadšená...Opravdu vám nemohu dostatečně poděkovat!!

- Christina Pond

Mnohokrát děkujeme za poskytování této služby! Jste dar z nebes.

- M. Ruth

Poskytujete neuvěřitelný zdroj pro veřejnost. Velmi si toho vážíme.

- Christine D.

Btw, vy máte stále nejlepší formát zprávy! Před několika lety jsem doslova umíral, doktoři už to nedokázali, dokonce ani specialisté používající experimentální léky....
23&me, vaše zpráva o analýze a poté moje užívání živin atd., mi zachránilo život a teď zase chodím bez pomoci , může znovu řídit a už neumírám. Odvádíte skvělou práci!

- Yvonne M.

Pokračoval jsem a koupil jsem si přehledy a informace, které jsem obdržel, mě naprosto uchvátily.
Měl jsem nějaké zdravotní problémy, a to vysvětluje tolik – PROČ, a dává mi to nástroje, abych s tím něco udělal.
Jsem tak nadšený, že si mohu koupit také vitamíny, které jsou přizpůsobeny mým specifickým potřebám. Toto je skvělý web, který máte. Pokračujte v dobré práci!

- Stephanie G.

Také vám děkuji za zprostředkování skvělé, spotřebitelské webové stránky pro nově vznikající výzkum DNA a nápady.
Byl to posilující nástroj, který mi pomohl proniknout hlouběji a vzdělávat se o zdravotních stavech a možných řešeních.

- Dona C.

Moc vám děkuji za vaši pomoc. Informace o NutraHacker byly nejužitečnější ze všech stránek, které jsem použil. Jste nejlepší!!

- Julie B.

NutraHacker se mi osvědčil jako nejpřesnější pro okamžité kroky a líbí se mi, že obsahuje nějaké vysvětlení. Sledoval jsem své laboratorní zprávy od roku 2009 a
vylepšení začala, když jsem začala pomalu implementovat doporučení pouze z bezplatné zprávy! Čas na další krok s imputovanou zprávou. Laboratoře 5. května 2020 byly vynikající!

- Elena R.

Vaše nedávná aktualizace zachytila, že mám „pomalé COMT“, a to byl docela objev, protože pro to mám jasné příznaky, ale předchozí genetické zprávy od jiných společností to nezachytily,
předpokládám, protože ne otestujte pro to dostatek SNP. Vaše nedávná aktualizace tedy potvrzuje něco, čeho jsem si byl dlouho vědom, a bylo skvělé získat toto potvrzení.
Vy lidé samozřejmě víte, co děláte, pokud jde o geny!

- Margaret B.

Nahrajte nezpracovaná data DNA a začněte ještě dnes!