Mutasyon Beslenme Raporu Açıklamasını Tamamlayın

Takviyeler ve beslenmeyle ilgili bugün piyasada bulunan en kapsamlı genetik rapor.

NutraHacker, yüklenen genomdaki mutasyonları (tek nükleotid polimorfizmleri) bildirir. Bu raporda bildirilmeyen genler ya normal, işlem yapılamaz veya şu anda NutraHacker tarafından algılanmadı. RSID'si yıldız işareti (*) olan mutasyonlar empoze edilmiştir. bu beklenen alel, normal olarak işleyen bir gende görülendir. Bildirilen yüksek riskli aleller, yüklenenlerden ölçülendir. genetik şifre. NutraHacker, yayınlanmış ampirik verilerle keşfedilen bu mutasyonların etkilerini rapor eder ve beslenme önerilerini önerir. Bu mutasyonların neden olduğu olası sorunları azaltabilecek takviyeler.

Bu rapor, genom sahibi için besin takviyesi için bir rehber olarak hizmet etmeyi amaçlamaktadır ve başka hiçbir rapor için geçerli değildir. bireysel. Takviye miktarları ve dozajları satın alınan ürün üzerinde belirtildiği gibi dahil değildir. Birden çok öneri aynı ek için dozajın çoğaltılması gerektiği anlamına gelmez. Bir çatışma durumunda (belirli bir vitaminin hem cesaretlendirilmiş hem de cesareti kırılmış), genom sahibi, dahil edip etmeyeceğine karar vermek için kendi kişisel biyolojisini değerlendirmelidir. o özel eki atın. Çakışmalarla ilgili tavsiyeler için lütfen SSS sayfamıza bakın.

Ücretsiz detoks raporuyla karşılaştırıldığında, Tam Mutasyon Raporunuz aşağıdakilerin daha kapsamlı bir analizini içerir:

  1. folat genetiği
  2. vitamin metabolizması
  3. karaciğer detoksifikasyonu
  4. adiponektin seviyeleri (obezite)
  5. kolesterol
  6. ruh sağlığı
  7. ağır metal hassasiyeti
  8. çeşitli koşullarla ilişkili diğer eyleme geçirilebilir genler
Örnek rapor için burayı tıklayın. Tam Mutasyon Raporu, ücretsiz Detoksifikasyon ve Metilasyon Raporu ile aynı formata sahiptir.

Eksiksiz Mutasyon Raporunuza özel, belirttiğiniz her koşul için raporunuzdaki en önemli snps'yi gösteren Koşul Görselleştirme Aracınızdır.

Örnek bir koşul görselleştirme aracı için burayı tıklayın.

Ayrıca, Koşullar Aracı verilerinize bakmak için dinamik bir tablo alacaksınız.

Örnek dinamik koşullar tablosu için burayı tıklayın.

NutraHacker Mağazasında kendi kişiselleştirilmiş Tam Mutasyon Beslenme Raporunuzu almak için ham dna verilerini yükleyin.